UAB Venipak partneris 

Kamado Club savo klientams prekes gali pasiūlyti visoje Lietuvoje ir Europoje. Dirbame su UAB Venipak kurjerių tarnybą. Jie užtikrina sklandų ir kokybišką prekių pristatymą laiku. Užsakę prekių pristatymo paslaugą būsite informuotas elektroniniu laišku ir SMS pranešimu apie numatomą pristatymo dieną. Kuomet kurjeris vyks pas Jus - sulauksite iš jo skambučio. Taip pat, SMS pranešime bus pateiktas kurjerio telefono numeris, todėl visuomet galėsite su juo susiskambinti ir susiderinti patogų pristatymo laiką.

Kamado Club savo klientams prekes gali pasiūlyti visoje Lietuvoje ir Europoje. Dirbame su UAB DLW kurjerių tarnybą. Jie užtikrina sklandų ir kokybišką prekių pristatymą laiku. Užsakę prekių pristatymo paslaugą būsite informuotas elektroniniu laišku. Kuomet kurjeris vyks pas Jus - sulauksite iš jo skambučio.

Atsiimk Kamado Club parduotuvėje 

Ką daryti, jeigu norite atsiimti prekes patys? Drąsiai! Turime parduotuvę Vilniuje. Mūsų adresas Birželio 23-osios g. 15, Vilnius. Telefonas pasiteiravimui +37067499811 . Dirbame nuo 9:00 val iki 18:00 val darbo dienomis, todėl galite visuomet pas mus užsukti, apsižvalgyti, išsirinkti patikusias prekes ir čia pat, vietoje, jas įsigyti. Patogu!

 

*Į Neringą prekių nepristatome arba už atskirai suderintą siuntimo kainą.