KAMADOCLUB nėra vien tik įprasta kiemo kepsninė, tai lyg naujas draugas, gal net šeimos narys, kuris jus maitina ir rūpinasi, kad niekuomet nepristingtumėte kulinarinių įspūdžių. O KAMADOCLUB komanda pasirūpins, kad nepristigtumėt aukštos kokybės ir nebrangių priedų rūkinimui.Taip, būtent rūkinimas, o ne rūkymas. Kodėl? O jūs padiskutuokite su bet kuriuo BBQ meistru ir jis Jus garantuotai įtikins, kad rūko žmonės dalykus, kurie dažniausiai kenkia sveikatai, o KAMADO kepsninėse mes rūkinam mėsą, žuvį, druską, pipirus ir viską, ką tik sugalvotumėt išrūkinti.

Nemokamas patarimas – kepsninėms visada naudokite tik aukščiausios rūšies, stambias medžio anglis, su jomis bus garantuota tiksli temperatūros kontrolė, maža išeiga ir lengvas įkūrimas. Tik pačios geriausios anglys garantuoja didžiausią malonumą kepti. KAMADOCLUB anglys garantuotai atitiks visus Jūsų ir Jūsų kepsninės lūkesčius. Kepsite ilgai, o pasirinkę KAMADOCLUB obels anglis, dar ir suteiksite patiekalams papildomų aromatų.

KAMADOCLUB siūlo išskirtines, ypač aukštos, 100% kokybės beržo ir obels anglis. Obels anglis, tai išskirtinis produktas, kurio nerasite kitur, jos net be rūkinimo, suteiks patiekalams papildomų aromatų ir skonio. Didelės frakcijos, stambios anglys dega ilgai, sudega lėtai, todėl yra ekonomiškos. Naudojant KAMADOCLUB anglis Jūsų kepsninė lengvai pasiduos valdoma, bus garantuota tiksli temperatūros kontrolė, maža išeiga ir sklandus įkūrimas.Tik pačios geriausios obels ar beržo anglys garantuoja didžiausią malonumą kepti.

Medžio anglis, 50 l

MEDŽIO ANGLIS, 50 L | KAMADOCLUB.LT
Gamintojas: KAMADOCLUB
Sudėtis: 100 % juodalksnio, alksnio ir drebulės miksas
Talpa: 50 l
Kaina: 11.99€