Moliūgų sėklų aliejus SPRAY NEW WAY NERAF Purškiamas aliejus 100% natūralus aliejus Prisotintas mineralais! .. Getuva Product #: 282 282 Regular price: €12.99 12.99 Išparduota

Moliūgų sėklų aliejus SPRAY NEW WAY NERAF

  • Purškiamas aliejus
  • 100% natūralus aliejus
  • Prisotintas mineralais!
Kaina: 12.99€
Išparduota
Kiekis:
- +

Kamado Club

Moliūgų sėklų aliejus gaunamas šalto spaudimo būdu iš moliūgų sėklų. Jis turi ypatingą, specifinį aromatą ir labai malonų skonį.


Kuo yra turtingas moliūgų sėklų aliejus?  Moliūgų aliejaus sudėtis:  Vitaminai A, B1, B2, B6, C, E, K, P, PP, F. Biologiškai aktyvios medžiagos - fosfolipidai, karotonidai, tokoferoliai, flavonoidai.  Mineralai, makro ir mikroelementai: geležis, magnis, cinkas, selenas, kalis, kalcis ir kt. Viena iš neginčijamų moliūgų aliejaus privalumų yra polinesočiosios riebalų rūgštys: omega - 3 ir omega - 6.

MOLIŪGŲ SĖKLŲ ALIEJUS SPRAY NEW WAY NERAF.

Naudingos savybės

Stiprina imunitetą, didina atsparumą infekcijoms.  Pagerina žarnyno ir tulžies takų motorinę funkciją. Apsaugo nuo priešlaikinio senėjimo, kovoja su laisvaisiais radikalais. Reguliuoja angliavandenių ir lipidų metabolizmą. Aktyvina medžiagų apykaitos procesus audiniuose.


Tinka salotoms, marinatams, paruoštiems šaltiems ir karštiems patiekalams suteikti unikalų prieskonį. Gaminant užkandžius padenkite aliejumi duonos gabalėlį. Tai suteiks ne tik malonų skonį, bet ir teigiamai veiks Jūsų organizmą. Dėl unikalaus aromato ir skonio galima naudoti kaip užpilą ledams, vaisių salotoms. 

Aerozolinė pakuotė apsaugo aliejų nuo deguonies bei šviesos poveikio. Naudokite aliejų visą galiojimo laiką. Aerozolyje jis nesąveikauja su deguoniu ir neapkarsta. Be to aerozolis - tai labai funkcionalu ir patogu.

 

Gamintojas: Getuva
Talpa: 250 ml
Paskirtis: Salotoms, marinatams, užkandžiams
Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogaiGerai