Rapsų aliejus SPRAY NEW WAY RAF. Purškiamas aliejus 100% natūralus aliejus Prisotintas Omega-3 rūgštimis! .. Getuva Product #: 280 280 Regular price: €8.99 8.99 Išparduota

Rapsų aliejus SPRAY NEW WAY RAF.

  • Purškiamas aliejus
  • 100% natūralus aliejus
  • Prisotintas Omega-3 rūgštimis!
Kaina: 8.99€
Išparduota
Kiekis:
- +

Kamado Club

Ar žinojote, kad rapsų aliejus yra vienas vertingiausių iš visų aliejų. Jis ypač rekomenduojamas šiaurinių kraštų gyventojams, nes jo sudėtyje yra nepakeičiamų polinesočiųjų riebalų rūgščių, kurių žmogaus organizmas pats negamina ir gauna tik su maistu.

Omega derinys rapsų aliejuje panašus kaip ir alyvuogių, tačiau rapsų aliejus labiau tinkamas kepimui, nes jo degimo temperatūra aukštesnė.Rafinuotas rapsų aliejus yra universalus, nes yra neutralaus skonio ir aromato, turi aukštą degimo temperatūrą.

Rapsų aliejus SPRAY NEW WAY RAF.

Rapsų aliejus turtingas omega-3 rūgštimis:

Rapsų aliejus SPRAY NEW WAY RAF.

Priverčia organizmą deginti riebalus

Tai keturi žodžiai, kuriuos nori išgirsti kiekviena moteris. Mitybos specialistė Cassandra Barns, aiškina, kad omega-3 rūgštys padeda organizmui išskirti sotumo hormonus, kurie sumažina alkio jausmą ir užkuria medžiagų apykaitą. Taip pat šios rūgštys padeda organizmui išskirti hormoną leptiną, kuris atsakingas už sotumo jausmą. Leptinas padeda organizmui deginti riebalus, tačiau jei kūnas netinkamai reaguoja į šį hormoną, įvyksta atvirkštinis procesas – pradedate jaustis alkani ir organizmas kaupia atsargas.

Naudingos odai

Esame pripratę saugoti odą po storiausiu kremo nuo saulės sluoksniu, tačiau pamirštame, kad galime odą apsaugoti ir iš vidaus. C. Barns tvirtina, kad riebiosios rūgštys tiesiogiai padidina odos atsparumą ultravioletiniams spinduliams. Taip pat jos turi įtakos ir pačiai odos struktūrai bei išvaizdai. Šios rūgštys yra svarbios ląstelių, kurios sudaro epidermį, membranoms ir padeda palaikyti odos barjerines funkcijas. Kadangi šios rūgštys apsaugo nuo saulės ir stiprina kolageno sluoksnį, tai sumažina ir raukšlių atsiradimą, kurių neišvengsite metams bėgant.  

Padeda atsikratyti egzemos

Omega-3 ir omega-6 rūgštys ne tik apsaugo odą nuo senėjimo, bet ir padeda pagerinti odos būklę bei išgydyti egzemą.

Omega-3 – sveikai širdžiai

Dar vienas šios rūgšties privalumas – ji stiprina širdį. Amerikos širdies asociacija ir Britų širdies fondas taip pat pripažįsta omega-3 rūgščių teikiamą naudą širdies sveikatai. Remiantis jų pastebėjimais, šios rūgštys sumažina širdies ligų riziką, kraujo krešėjimą ir kraujo spaudimą.

Užkerta kelią sąnarių skausmui ir artritui

Omega-3 rūgštys pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, todėl jos naudingos ir sąnariams. Omega-3 – ne tik padeda padidinti raumenų masę, bet ir gali sumažinti sąnarių skausmus bei artrito riziką.

Naudinga smegenų veiklai

Atlikti tyrimai rodo, jog omega-3 rūgštys gerina atmintį ir bendrą smegenų būklę. Neseniai atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo tūkstantis moterų po menopauzės, parodė, kad didesnį omega-3 rūgščių kiekį organizme turėjusių moteriškosios lyties atstovių smegenys buvo didesnio tūrio. Tyrimo rengėjas Džeimsas Pottala, remdamasis savo stebėjimais, tikina, kad omega-3 apsaugo nuo smegenų mažėjimo ir senėjimo.

Kitas tyrimas, surengtas Alexo Richardsono, buvo atliktas dvylikoje Durhamo mokyklų. Jo metu pastebėta, kad 40 proc. dalyvių, kurie naudojo omega-3 papildus, jautė ryškų protinio darbo pagerėjimą.

Reikalingos sveikam nėštumui

Dar vienas, nors ir ne itin akivaizdus, omega-3 rūgščių privalumas – sveikas nėštumas. Besilaukiančios moterys turėtų valgyti daugiau riebiųjų rūgščių nei kitos tam, kad kūdikis gimtų sveikas. Jei nėščia moteris vartos daugiau produktų, turinčių šių naudingųjų rūgščių, tuomet tai padės kūdikio smegenų vystymuisi, bus mažesnė tikimybė atsirasti pogimdyvinei depresijai.
Gamintojas: Getuva
Talpa: 250 ml
Paskirtis: Salotoms, kepimui
Ši prekė atsiliepimų neturi.
Rašyti atsiliepimą
BlogaiGerai