Menu
Shopping Cart

Difference between KamadoClub grills

Kuo skiriasi KamadoClub kepsninės?

KamadoClub savo asortimente turi 4 kepsninių modelius: KamadoClub Junior, KamadoClub PRO, KamadoClub PRO 2 ir KamadoClub PRO 3 modelius


KamadoClub PRO 2 Premium+ modelis yra 59 cm skersmens kepsninė, 22 dydžio modelis turintis 48 cm kepimo paviršiaus skersmenį.

KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninių šoninės lentynos ir priekinė rankena pagaminti iš HDPE plastiko, kuris yra atsparus kepsninės spinduliuojamai kaitrai, aplinkos poveikiams ir nekeičia savo išvaizdos bėgant laikui.


KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninės privalumai:

 1. KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninių keramikos storis yra 3 cm ir tai yra bene storiausia keramika Lietuvoje! Keramikos storis užtikrina stabilią temperatūrą kepsninės viduje, ilgai išliekančią šilumą ir mažesnes anglių sąnaudas. Kepsninės korpusui ir dangčiui taikomas neribotas garantinis aptarnavimas.
 2. KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninių ugniadėžės - naujos kartos 8 dalių ugniadėžė. Pilna apsauga nuo galimo skilimo. Ugniadėžei taikomas neribotas garantinis aptarnavimas nuo 2020 metų.
 3. KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninių kojų konstrukciją yra tokia, kad stabiliai išlaiko kepsninę savo padėtyje nepriklausomai nuo oro sąlygų ar dangčio atidarymo. KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninės nevirsta atgal atidarant dangtį!
 4. KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninių šonai turi rimtus metalinius laikiklius, kurių dėka, šoninės lentynos atlaiko didesnį svorį.
 5. KamadoClub kepsninių dizainas yra patentuotas Europos Sąjungoje dar 2018 metais, todėl turėsite kitokį, unikalų dizainą.
 6. KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninės turi stiklo pluošto tarpines, kurios atsparios iki 540 C temperatūrai.
 7. KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninės atnaujintos - vidinė erdvė yra padidinta į aukštį!
 8. KamadoClub PRO 2 Premium+  kepsninių termometrai PREMIUM klasės - nerasoja, negenda, tobuli, pagal poreikį - kalibruojami pačio kliento. Temperatūros diapazonas Celsijais - 500 laipsnių. Jokių Farenheitų.
 9. KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninių deguonies padavimo angos ir deguonies ištraukimo anga yra platesnės, todėl pasieksite norimas temperatūras žymiai greičiau.
 10. KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninių komplektacija turi pelenų surinkimo sistemą, kuri yra taip pat didesnė ir platesnė negu daugelio kitų gamintojų.
 11. KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninių komplektacijoje yra specialus anglių krepšys, kurio dėka sumažinate anglių sąnaudas iki 30%.
 12. KamadoClub kepsninių fiziniams asmenims suteikiamas 1 metų draudimas nuo vagysčių, dužių, kuriuo pasirūpina Compensa draudimo bendrovė.
 13. KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninių viršutinės sklendės yra 2 krypčių. 2 krypčių pasukimas leidžia tolygiai kaitinti korpusą ilgiems kepimas arba , pilnai atsidarius sklendę, užkelti temperatūrą picų kepimams ar savaiminiam kepsninės išsivalymui.
 14. KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninės metalai yra žymiai storesni negu kitų gamintojų, o ratukai su metaliniais stabdžiais, o ne su plastikiniais - kaip daugelio kitų gamintojų.

KamadoClub PRO 2 Premium+ komplektaciją sudaro:

 • Dviejų zonų kepimo sistema su dviejų pusmėnulių karščio deflektoriumi
 • Lietaus uždangalas
 • Puodų / kazanų laikiklis
 • Žnyplės karštoms grotelėms pakelti
 • Pelenų žarsteklis
 • Pelenų surinkimo sistema
 • Anglių krepšys

KamadoClub PRO Premium+ modelis yra 59 cm skersmens kepsninė, 22 dydžio modelis turintis 48 cm kepimo paviršiaus skersmenį.


KamadoClub PRO Premium+ kepsninių dangtis yra su klasikiniu 2 spyruoklių mechanizmu, tai yra dangtis turi būti prilaikomas uždarymo metu.

KamadoClub PRO Premium+ kepsninių šoninės lentynos ir priekinė rankena pagaminti iš bambuko.


KamadoClub PRO Premium+ kepsninės privalumai:

 1. KamadoClub PRO Premium+ kepsninių keramikos storis yra 3 cm ir tai yra bene storiausia keramika Lietuvoje! Keramikos storis užtikrina stabilią temperatūrą kepsninės viduje, ilgai išliekančią šilumą ir mažesnes anglių sąnaudas. Kepsninės korpusui ir dangčiui taikomas neribotas garantinis aptarnavimas.
 2. KamadoClub PRO Premium+ kepsninių ugniadėžės - naujos kartos 8 dalių ugniadėžė. Pilna apsauga nuo galimo skilimo. Ugniadėžei taikomas neribotas garantinis aptarnavimas nuo 2020 metų.
 3. KamadoClub PRO Premium+ kepsninių kojų konstrukciją yra tokia, kad stabiliai išlaiko kepsninę savo padėtyje nepriklausomai nuo oro sąlygų ar dangčio atidarymo. KamadoClub PRO Premium+ kepsninės nevirsta atgal atidarant dangtį!
 4. KamadoClub PRO Premium+ kepsninių šonai turi rimtus metalinius laikiklius, kurių dėka, šoninės lentynos atlaiko didesnį svorį.
 5. KamadoClub kepsninių dizainas yra patentuotas Europos Sąjungoje dar 2018 metais, todėl turėsite kitokį, unikalų dizainą.
 6. KamadoClub PRO Premium+ kepsninės turi stiklo pluošto tarpines, kurios atsparios iki 540 C temperatūrai.
 7. KamadoClub PRO Premium+ kepsninės atnaujintos - vidinė erdvė yra padidinta į aukštį!
 8. KamadoClub PRO Premium+  kepsninių termometrai PREMIUM klasės - nerasoja, negenda, tobuli, pagal poreikį - kalibruojami pačio kliento. Temperatūros diapazonas Celsijais - 500 laipsnių. Jokių Farenheitų.
 9. KamadoClub PRO Premium+ kepsninių deguonies padavimo angos ir deguonies ištraukimo anga yra platesnės, todėl pasieksite norimas temperatūras žymiai greičiau.
 10. KamadoClub PRO Premium+ kepsninių komplektacija turi pelenų surinkimo sistemą, kuri yra taip pat didesnė ir platesnė negu daugelio kitų gamintojų.
 11. KamadoClub PRO Premium+ kepsninių komplektacijoje yra specialus anglių krepšys, kurio dėka sumažinate anglių sąnaudas iki 30%.
 12. KamadoClub kepsninių fiziniams asmenims suteikiamas 1 metų draudimas nuo vagysčių, dužių, kuriuo pasirūpina Compensa draudimo bendrovė.
 13. KamadoClub PRO Premium+ kepsninių viršutinės sklendės yra 2 krypčių. 2 krypčių pasukimas leidžia tolygiai kaitinti korpusą ilgiems kepimas arba , pilnai atsidarius sklendę, užkelti temperatūrą picų kepimams ar savaiminiam kepsninės išsivalymui.
 14. KamadoClub PRO Premium+ kepsninės metalai yra žymiai storesni negu kitų gamintojų, o ratukai su metaliniais stabdžiais, o ne su plastikiniais - kaip daugelio kitų gamintojų.

KamadoClub PRO Premium+ komplektaciją sudaro:

 • Dviejų zonų kepimo sistema su dviejų pusmėnulių karščio deflektoriumi
 • Lietaus uždangalas
 • Puodų / kazanų laikiklis
 • Žnyplės karštoms grotelėms pakelti
 • Pelenų žarsteklis
 • Pelenų surinkimo sistema
 • Anglių krepšys


KamadoClub Junior modelis. Transportabilus kamado kepsninės modelis skirtas mėgstantiems keliauti, taupantiems vietą. Puikiai tinka 4-5 asmenų šeimai + kūdikis :)Modelio privalumai ir pranašumai lyginant su kitomis mažesnio dydžio kepsninėmis:

 1. KamadoClub Junior kepsninių keramikos storis yra 2 cm. Tai yra žymiai storesnė korpuso keramika tokio dydžio kepsninei nei daugumos kitų kamado kepsninių gamintojų/pardavėjų Lietuvoje. Keramikos storis užtikrina stabilią temperatūrą kepsninės viduje, ilgai išliekančią šilumą ir mažesnes anglių sąnaudas. Daugumos kitų kamado gamintojų/pardavėjų keramikos storis tokio arba artimo dydžio kepsninėse sudaro nuo 1 cm iki 1,5 cm. Tai yra akivaizdus KamadoClub pranašumas lyginant su kitais gamintojais/pardavėjais.
 2. KamadoClub Junior kepsninių viršutinės sklendės pagamintos iš ketaus ir yra 2 krypčių. 2 krypčių sklendės pasukimas leidžia tolygiai įkaitinti korpusą ilgiems kepimas arba ,pilnai atidarius sklendę, pakelti itin aukštą temperatūrą picų kepimams ar savaiminiam kepsninės išvalymui. Kitų gamintojų sklendės yra įvairios, bet pagrinde gaminamos iš pigesnių medžiagų ( aliuminis, plienas, metalas) ir yra standartinės pozicijos sklendės su reguliatoriumi per 3 pozicijas (tik per varčias), todėl tokio tipo kamado kepsninėse pagreitinti procesą ar pakelti didesnes temperatūras picų kepimui yra sudėtinga arba praktiškai neįmanoma. Ar pavyks pakelti temperatūrą iki 500 C su kito gamintojo panašaus arba tokio paties dydžio kepsnine? Tikėtina, bet negarantuota.  Dažnai akcentuojama, jog picos kepimui reikalinga temperatūra yra 250 C, bet kuo ji tuomet bus kitokia negu kepama 20 minučių elektrinėje orkaitėje? Su KamadoClub Junior modeliu šis temperatūros kilimo procesas nėra sudėtingas dėl esamos dvigubos krypties sklendės bei papildomo techninio išpildymo - oro padavimo angos plotis ir ugniadėžėje esanti platesnė ertmė pelenams sukristi.
 3. KamadoClub Junior techninis ugniadėžės, dalies, į kurią pilamos anglys, išpildymas bei apatinė deguonies/oro padavimo anga. KamadoClub Junior modeliuose yra tobulai išpildytos šios vietos: plati deguonies padavimo anga su dvigubomis grotelėms, kurių dėka galite lengvai kontroliuoti oro srauto padavimą į kepsninės vidų esant skirtingam orui. Taip pat, Junior modelio ugniadėžėje yra plati ertmė, kuri, kepimo metu, neužsikemša pelenais nuo degančios medžio anglies. Taip pat, Junior modelių ugniadėžėse yra papildomos, šonuose esančios, deguonies padavimo angos, kurios pagerina deguonies patekimą į kepsninės vidų. Šie technologiniai išpildymai garantuoja puikų oro srauto pralaidumą ir puikią temperatūros kontrolę. Daugumos kitų gamintojų apatinės deguonies padavimo angos bei konstrukcinės ugniadėžės išskirtinumo neturi. T.y. pasirenkamas vienas iš Kinijos kamado gamyklos siūlomos standartas. Tokie gamintojai dažniausia rekomenduojama naudoti temperatūrą iki 250 C, nes pasiekti aukštesnes temperatūras yra sunku ir dažnai - neįmanoma.
 4. KamadoClub Junior kepsninių konstrukcinis stovas pagamintas taip, kad stabiliai išlaikytų kepsninę savo padėtyje nepriklausomai nuo oro sąlygų ar dangčio atidarymo kampo. Stovas yra dažytas milteliniu būdu. Jo komplekte yra 2 šoninės rankenos transportavimui. Pats kepsninės stovas yra platus - jo plotis sudaro 37 cm, todėl garantuotai užtikrina kepsninės stabilumą. Kitų kamado gamintojų/pardavėjų kepsninių stovai dažniausiai gaminami mažesni ir čia jie susiduria su problema - kepsninės stabilumo praradimas esant atidarytam dangčiui. Ši problema yra akivaizdi, nes ją galima tiesiog pamatyti atidarius dangtį. Kepsninė virsta atgal. KamadoClub šią problemą išsprendė dar 2017 metais modeliuojant tvirtą pagrindą kamado kepsninei.
 5. KamadoClub Junior kepsninėse yra naudojama stiklo pluošto tarpinė. Šios tarpinės atsparumas temperatūrai siekia iki 540 C. Ši tarpinė puikiai valoma įprasta kempinėle, jos susidėvėjimo laikas priklauso nuo kepimo intensyvumo, bet jis yra žymiai ilgesnis negu tarpinių, pagamintų iš kitų medžiagų. pvz, veltos  stiklo vilnos. Daugumos kitų gamintojų/pardavėjų tarpinės yra įvairios. Dažnai jie parenka pigiausias tarpines, nes kam ta tarpinė reikalinga ir kokia jos paskirtis apart sandarumo - atsakyti galės vienetai. Retas atsižvelgia į patogų tarpinės valymą bei tarnavimo laiką. Čia KamadoClub turi pranašumą. Mūsų tarpinėms buvo atlikta ekspertizė, kurį įrodė, jog tai tikrai yra stiklo pluošto audinys su plieno sudėtimi, kuris yra atsparus tiek temperatūros, tiek mechaniniams pažeidimams.
 6. KamadoClub Junior kepsninės buvo atnaujintos 2020 metų balandžio mėnesį. Padidintas kepsninės vidinis tūris padidinant kepsninės dangčio ir korpuso dydį. Šis technologinis sprendimas leido labiau išnaudoti vidinį kepsninės tūrį bei pagerinti temperatūros srauto kontrolę. Daugumos kitų gamintojų/pardavėjų kepsninės dažniausia atrodo lygiai taip pat - standartinis burbuliuku dizainas. Jokių pokyčių su kepsninės konstrukcijomis jie dažniausiai neatlieka ir nesistengia pagerinti procesų. O kam? Juk veikia. Įmetei anglies ir kepi. Tik yra bet. Tiems, kas ieško kokybės - toks kepsninės modelis nėra priimtinas. Dažnai galite išgirsti tokių pasakymų kaip: "visos jos kepa vienodai", "nieko čia ypatingo", "toje pačioje gamykloje gaminama", "nematau čia jokių skirtumų" ir pan. BET. Skirtumai yra ir jie nėra mažareikšmiai. Kupolo forma duoda tam tikrą, taisyklingą temperatūros kilimą palei kepsninės šonus. Gilesnė kepsninės apačia leidžia nuleisti žemiau anglis, todėl kaitra, kuri kyla nuo įkaitusių anglių, ne taip svilina maistą ir leidžia pačiam kontroliuoti procesą: reikia - paduodi daugiau deguonies atidarant apatinę sklendę ir maistas kepa/skrunda greičiau, reikia - priveri deguonies padavimo sklendę ir procesas vyksta lėčiau. BET. Jis vyksta tobulai - maistas nesvyla ir ne taip jaučiamos nepatyrusio kepėjo pirmosios klaidos. Prie šių privalumų reikia paminėti ir tai, jog į KamadoClub Junior modelius telpa puodai iki 8 litrų imtinai. Tokio dydžio kepsninių kategorijoje KamadoClub Junior modelis yra absoliutus favoritas. Kitų gamintojų kepsninėse sunkiai telpa net 4 litrų puodai dėl pačios kepsninės konstrukcijos.
 7. KamadoClub Junior kepsninių termometrai atnaujinti 2020 metų balandžio mėnesį. Nauji, PREMIUM klasės, kepsninių termometrai yra atitolę nuo korpuso, tam kad būtų sumažinta termometro perkaitimo tikimybė. Esant poreikiui, naujieji kepsninių termometrai turi kalibravimo galimybę. Taip pat, šie termometrai veikia itin tiksliai, nerasoja, nekaupia viduje drėgmės, neblunka nuo saulės spindulių ar kitų veiksnių. Naujieji, premium klasės, termometrai atlaiko itin aukštas kepsninės temperatūras. Dauguma kitų gamintojų/pardavėjų naudoja standartinius kepsninės termometrus, kurie yra su F skale ir prigludę prie korpuso. Tokio tipo termometrai nėra labai patikimi tiek temperatūros matavimo/atvaizdavimo klausimu, tiek kelia abejonių dėl atsparumo aukštoms temperatūroms (pvz, picos kepimams).
 8. KamadoClub Junior kepsninių dizainas yra patentuotas Europos Sąjungoje ir turi EUIPO sertifikatą. Įsigyjant KamadoClub kepsnines klientas gauna ne tik aukštos kokybės, premium klasės kamado kepsninę, bet ir išskirtinį, unikalų išorės dizainą. O ką Jums gali pasiūlyti kiti gamintojai? Neturi jie jokių EUIPO sertifikatų. Siūlo jie standartinės kepsninės formos dizainą, kuris nesuteikia klientams jokio išskirtinumo.

KamadoClub Junior komplektaciją sudaro:

 • Specialus nerūdijančio plieno puodų laikiklis
 • Dviejų pusmėnulių karščio deflektoriai
 • Pastorintas kepsninės uždangalas
 • Nerūdijančio plieno žnyplės skirtos įkaitusioms grotelėms nuimti
 • Patogus pelenų valymo žarsteklis
 • Nerūdijančio plieno 34 cm skersmens kepimo grotelės
 • Specialus grotelių paaukštinimas

KamadoClub Junior kepimo sistemos ypatumas yra tas, jog galite vienu metu kepti skirtinguose aukštuose bei lygiuose. Visą tai leidžia atlikti jau komplektuojami priedai, kuriuos rasite kepsninės viduje.