Kamado Club kepsninių istorija prasideda gilioje senovėje tolimuosiuose Rytuose. Prieš daugiau nei 3000 metų po pasaulį ėmė plisti iki tol nematytas gaminimo būdas – nedidelis apvalus molinis puodas, kuriame keptas maistas įgaudavo ypatingų aromatų, neprarasdavo sultingumo ir skonio. Geros šeimininkės iškart įvertino ir vežėsi namo į Ameriką ir Europą, o ten gabūs amatininkai ėmėsi tobulinti šį nematytą stebuklingą puodą, kuris ir yra visų dabartinių kamado tipo kepsninių protėvis.

Kamado Club – tai išskirtinė molinė kepsninė, savo originaliu DiamondCut išorės dizainu, spalviniais pasirinkimais ir svarbiausia – nemokamais priedais. Pirkdami Kamado Club Jūs iš karto gaunate sukomplektuotą BBQ stebuklą, kiemo karalienę, kuri išplės Jūsų gastronominius sugebėjimus iki mėnulio ir atgal. Jūsų virtuvės įranga verks, ilgėsis Jūsų, orkaitėje pradėsite sandėliuoti kulinarijos vadovėlius, o mikrobangų krosnelė liks tik slogus prisiminimas iš praeities. Kamado Club tai ne tik prabangi šašlykinė, kuriai reikia išleisti dar krūvą pinigų, kaip kokiai jaunai draugei, kuriai vis negana naujų batelių. Pirkdami Kamado Club Pro kepsninę, nemokamai gaunate priedų už daugiau nei 100 eurų – tai dviejų aukštų kepimo sistema su dviejų pusmėnulių karščio deflektoriumi, lietaus uždangalas, žnyplės karštoms grotelėms pakelti ir pelenų žarsteklis. Argi ne Kalėdos? Tik pas mus Kalėdos – visus metus. Pirkdami Kamado Club Junior taip pat džiaugsitės šventiniais pasiūlymais, kurie galioja visus metus. Nemokami priedai su jaunėlio modeliu – nerūdijančio plieno grotelės, karščio deflektorius, lietaus uždangalas, pelenų žarsteklis ir žnyplės.

SERTIFIKUOTAS

Amerikos maisto ir vaistų administracijos (FDA) pripažintas saugiu ( angl. "GRAS" ). Cheminės medžiagos ar medžiaga, turinti sąlyti su maistu, laikoma saugia.

Visos kamado tipo kepsninės yra daugiau ar mažiau panašios savo techninėmis charakteristikomis. Kamado Club Jums siūlo ne tik išskirtinę kokybę, nepriekaištingą garantinį aptarnavimą, bet ir išskirtinį DiamondCut išorės dizainą. Mes savo klientams siūlome tik ypatingus ir originalius produktus, kurie atitiks išrankiausių lūkesčius. Negana to, galite pasirinkti iš kelių spalvų ir dydžių tiksliausiai tenkinančių techninius ir estetinius poreikius.