KamadoClub PRO II – sensacija Lietuvos kamado kepsninių rinkoje! Naujausios kartos kepsninė su patentuota „soft close“ sistema, kurią sudaro vyriai, laikantys daugiau nei 90% dangčio svorio ir patvarus užraktas, atidarantis kepsninę vos vienu piršto paspaudimu. Su lėto nusileidimo sistema dangtis daugiau niekada nenukris ir nesitrenks į korpusą su visa jėga, jis lėtai leisis ir tyliai užsidarys palietus vos vienu piršteliu. Rankena ir šoninės lentynos atnaujintos į ilgaamžišką, priežiūros nereikalaujantį, aukštos kokybės, karščiui atsparų HDPE plastiką, kuris ir po kelerių metų, intensyvaus naudojimo, vis dar atrodo kaip naujas, be jokių pastangų.

 

Kamado Club PRO II – naujojo dizaino kepsninė patenkins net išrankiausio gurmano lūkesčius. Tobula dangčio lėto nusileidimo sistema, padidintas viršutinis dangtis išplėtė kepimo tūrį, dar patogiau keps dideli mėsos gabalai, net kelios vištos vienu metu arba, užgriuvus geriausių draugų būriui, daugybė mėsos/žuvies/daržovių su papildomų grotelių paaukštinimu. Ypač tvirta, aplinkos poveikiui, karščiui ir riebalams atspari stiklo pluošto tarpinė padidins malonumą kepti. Naujas premium klasės kepsninės termometras prides tikslumo tobuliems patiekalams. Atnaujintos, 5 sekcijų HDPE šoninės lentynos ir priekinė rankena!

Kamado Club PRO II – tai išskirtinė molinė kepsninė, savo originaliu DiamondCut išorės dizainu, žalia spalva ir svarbiausia – nemokamais priedais. Pirkdami Kamado Club PRO II Jūs iš karto gaunate sukomplektuotą BBQ stebuklą, kiemo karalienę, kuri išplės Jūsų gastronominius sugebėjimus iki mėnulio ir atgal. Jūsų virtuvės įranga verks, ilgėsis Jūsų, orkaitėje pradėsite sandėliuoti kulinarijos vadovėlius, o mikrobangų krosnelė liks tik slogus prisiminimas iš praeities. Kamado Club PRO II tai ne tik prabangi šašlykinė, kuriai reikia išleisti dar krūvą pinigų, kaip kokiai jaunai draugei, kuriai vis negana naujų batelių. Pirkdami Kamado Club PRO II kepsninę, nemokamai gaunate priedų už daugiau nei 200 eurų – tai dviejų aukštų kepimo sistema su dviejų pusmėnulių karščio deflektoriumi, lietaus uždangalas, puodų laikiklis, žnyplės karštoms grotelėms pakelti ir pelenų žarsteklis!

KAMADO CLUB PRO II, PILKA

KAMADOCLUB PRO II KEPSNINĖ, PILKA | KAMADOCLUB.LT
Kaina: 899.00€

KAMADO CLUB PRO II, JUODA

KAMADOCLUB PRO II KEPSNINĖ, JUODA | KAMADOCLUB.LT
Kaina: 899.00€

KAMADO CLUB PRO II, RAUDONA

KAMADOCLUB PRO II KEPSNINĖ, RAUDONA | KAMADOCLUB.LT
Kaina: 899.00€

KAMADO CLUB PRO II, ŽALIA

KAMADOCLUB PRO II KEPSNINĖ, ŽALIA | KAMADOCLUB.LT
Kaina: 899.00€

KAMADO CLUB PRO II, MĖLYNA

KAMADOCLUB PRO II KEPSNINĖ, MĖLYNA | KAMADOCLUB.LT
Kaina: 899.00€